Prohlášení o ochraně soukromí

Language Jobs Ltd zpracovává veškeré osobní údaje v souladu s našimi povinnostmi v rámci Zákona o ochraně dat. Chápeme, že je důležité zachovat důvěrnost vašeho životopisu a všech osobních údajů v něm obsažených společně s dalšími informacemi, které nám můžete dodat při používání našich webových stránek.

Jaký druh dat sbíráme?

Language Jobs Ltd shromažďuje vaše osobní údaje pouze za účelem pomoci procesu náboru. Tato data se skládají z informací zahrnujících vaše jméno, adresu, národnost, e-mailovou adresu, pracovní zkušenosti a jazykové dovednosti.

Proč shromažďujeme tyto osobní údaje?

Sbíráme a zpracováváme osobní údaje, nutné pro podporu náborového procesu. Používáním těchto stránek a registrací svých údajů u nás, dáváte souhlas ke sběru a zpracování citlivých osobních údajů, které jste nám dodali a zveřejňování těchto informací potenciálním zaměstnavatelům a klientům v souvislosti s náborovým procesem.

Předáváme údaje třetím stranám?

Po registraci budete mít možnost volby, zda vaše osobní údaje budou poskytnuty zaměstnavatelům a náborářům třetích stran. Nicméně, abychom vám pomohli s náborovým procesem, kdykoli se ucházíte o případná volná místa na těchto stránkách, vaše kontaktní údaje budou automaticky přeneseny potenciálním agenturám nebo zaměstnavatelům.

Jak jsou tato data chráněna?

Bezpečnost vašich dat je pro nás nesmírně důležitá. Přístup k vašim osobním údajům mají pouze naši zaměstnanci. Je na vašem uvážení, zda informace budou dány k dispozici třetím stranám (tj. potenciálním zaměstnavatelům nebo zákazníkům). Abyste nám pomohli s vaším zaměstnáním, dáváte souhlas s automatickým přenesením vašich údajů potencionálním agenturám nebo zaměstnavatelům, když žádáte o jakákoli volná místa na těchto stránkách.

Jak své údaje odstraníte z databáze?

Pokud jste se registrovali s Language Jobs Ltd a přejete si odstranit své údaje z naší databáze(í), můžete tak učinit on-line, že se přihlásíte, nebo nám pošlete email prostřednictvím našeho poptávkového formuláře, kde uvedete vaše osobní údaje (jméno a adresa) a že chcete odstranit vaše údaje. Prosím, zahrňte i e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci na stránkách.

Nabíráme teď