Inzerujte jazykově orientované pracovní nabídky

Top Language Jobs je evropská jednička mezi portály nabízejícími jazykovÄ› zaměřené personální služby v Prague, Czech Republic a EvropÄ›.

Inzerce na Top Language Jobs je jednoduchý, rychlý a účinný způsob, jak vaši nabídku volného místa dostat pÅ™ed nejvÄ›tší specializované publikum uchazečů s jazykovými znalostmi.

1. ZaplaÅ¥te kreditní / debetní kartou

Zpracování je rychlé, snadné a platební proces je bezpečný. BÄ›hem nÄ›kolika minut se vaše nabídka volného místa objeví na stránkách Top Language Jobs.

Každá nabídka pracovního místa je uveÅ™ejnÄ›na po dobu 4 týdnů a každý týden je automaticky prodlužována.

Pokud jste nový zákazník, musíte začít tím, že si vytvoÅ™íte účet. To jednoduše znamená výbÄ›r uživatelského jména a hesla a poskytnutí kontaktních informací o vaší firmÄ›, spolu s podrobnostmi pro platbu kartou.

Jakmile budete mít vytvoÅ™ený účet, budete na našich stránkách moci psát, upravovat nebo odstraňovat pracovní nabídky.

KlepnÄ›te zde a vytvoÅ™te si účet ke kreditní kartÄ›

2. Různé požadavky nebo pravidelný nábor zamÄ›stnanců

Máte-li různé požadavky nebo pravidelnÄ› potÅ™ebujete provádÄ›t nábor zamÄ›stnanců, kontaktujte prosím naše obchodní oddÄ›lení na telefonním čísle +44 208 920 7933 nebo nám napište e-mail a uvidíte, jak vám můžeme ušetÅ™it peníze pomocí našich balíčků na klíč.

3. Žádost o Mediální balíček

Chcete-li požádat o Mediální balíček

Chcete-li požádat o Mediální balíček, nebo se dozvÄ›dÄ›t více informací o reklamÄ› s Top Language Jobs, kontaktujte prosím naše obchodní oddÄ›lení na telefonním čísle +44 208 920 7933 nebo nám napište e-mail

Systémy inzerování pracovních nabídek

Podporujeme HTTP a SOAP inzertní systémy. Pro více informací nás prosím kontaktujte .

Nabíráme teď