Top Language Jobs je evropská jednička mezi portály nabízejícími jazykově zaměřené personální služby. Provozujeme Evropskou síť pracovních portálů určených speciálně pro profesionály s jazykovými dovednostmi.

Se stále rostoucí poptávkou po dvojjazyčných a vícejazyčných mluvčích, nemůže mnoho firemních online náborářů efektivně zajistit nábor na specializovaném jazykovém trhu. Tým Top Language Jobs má za sebou více než 32 let zkušeností s prodejem, marketingem a jazykově zaměřeným náborem, díky čemuž jsme hlavním hráčem v tomto odvětví.

Protože více než 40% uchazečů nyní používá web k nalezení zaměstnání, online nábor se stal hlavním způsobem jak se ucházet o místo nebo volná místa inzerovat. Naše rozsáhlé marketingové znalosti v této oblasti, spolu s použitím nejmodernějších technologií vyhledávání, umožňují Top Language Jobs přilákat tisíce uchazečů o práci s jazykovými znalostmi.

Naše stránky byly pečlivě navrženy a testovány, aby proces hledání, ucházení se o práci, nebo inzerování pracovních nabídek tak rychlý, snadný a bezbolestný, jak jen to bude možné.

""Neschopnost mluvit stejným jazykem jako váš zákazník nezpůsobuje jen potíže, ale může v konečném důsledku znamenat ztrátu objednávek a zaměstnání"".

(Zdroj: James Stinson, www.recruitment-online.com)

Jste-li uchazeč o zaměstnání a máte zájem využít své jazykové dovednosti, jednoduše se u nászaregistrujte , abyste se mohli ucházet o práci a měli přístup k naší široké nabídce funkcí, jako je příjem aktualizací e-mailem, pokud jsou uveřejněny nové jazykové pracovní nabídky odpovídajících vašim kritériím.

Pokud jste zaměstnavatel nebo personální agentura hledající uchazeče s jazykovými znalostmi, inzerujte jazyková volná místa na Top Language Jobs a získejte bezkonkurenční expozici největšímu publiku specialistů, vysoce kvalifikovaných jazykově vybavených uchazečů na trhu.

Nabíráme teď